KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398162

nr 1239 8162

Harry Thomander (f. 1916), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 72x37

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 mars 2019
kl 18:59:05